V úterý 7. 7. máme sanitární den a zavřeno bude v pekárně i restauraci. Děkujeme za pochopení!
Děkujeme, budeme se na vás těšit!
Potvrzení jsme vám poslali e-mailem.
Chcete mít všechny novinky z první ruky?
Sledujte nás na Instagramu a Facebooku.